Повний список техніки на яку ми можемо вам запропонувати кипить оригінальний пульт ДУ чи виготовити дублікат пульту ДУ на базі пультів ДУ(Болванок) Changer

C J T F @ A E G H I K L M N O P Q R S U V W X Y Z B D 3 4 1 В Р Т С Б Ф

Оберіть критерій для пошуку


     Пульт ДК Changer - це універсальний програмований пульт, який може замінити будь-який оригінальний пульт, який вже давно не випускається або відсутній у наявності для вашої техніки.

    Пульт Changer позбавить вас від довгих і болісних пошуків вашого пульта дистанційного керування, це нове покоління пультів дистанційного керування, якими часто користуються продавці телевізорів та іншої апаратури привезеної з Європейських країн (Німеччина, Італія, Польща, Данія, Португалія та інших зарубіжних країн).   

    У даного пульта ДК є 4 популярні види: TV, DVD, SAT, 4in1 (можна управляти до 4х пристроїв одночасно це може бути: телевізор, супутниковий, ефірний ресівер (тюнер), DVD - програвач, акустична система та інша техніка).

Основное преимущество пультов ДУ Changer от универсальных пультов дистанционного управления в том что, они не сбрасываются во время замены батареек и их кнопки в 99% случаев соответствуют оригинальным пультам.

    Пульты Changer можем прошивать не только мы, но вы сами и вам не придется приложить для этого много усилий. Данный пульт прошивается с помощью компьютера подключив его через USB кабель, можно прошить его самостоятельно в онлайн режиме на нашем сайте или с помощью программы RCCreator.


Болванка под пульт Changer 4:1 USB mini +приемник

Changer 4:1

В болванку Changer 4:1 можно запрограммировать управление четырьмя устройствами одновременно, это может быть телевизор, тюнер, DVD проигрыватель и акустическая система, или любые другие имеющиеся  у вас устройства. Переключение пульта на другую аппаратуру не составит не какого труда для этого в пульте ДУ предусмотрены специальные клавиши(TV, DVD, SAT, AUX). Софт для программирования вы можете найти на вкладке документация в карточке товара.
Пульт ДУ Changer 4 in 1 имеет хорошо продуманный универсальный дизайн, в нем дизайнеры предусмотрели 86(43 + 43(SHIFT)) кнопок которые можно запрограммировать как для управления старой техникой так и сверхновыми смарт устройствами. также не составит труда использования телетекста или мультимедийного содержимого.
Еще одна особенность этой модели пульта в том что он является также приемником ИК излучений и может служить как приемник для считывания кодов с других пультов ДУ для сохранения их в программе RCCreator и для дальнейшего использования. Также пульт Ченжер 4 в 1 можно использовать как виртуальный пульт в RCCreator для более быстрого подбора кода пульта(смотрите инструкцию для программы RCcreator в кладке документация).
Changer 4 в 1 изготовлен с качественного пластика и микросхем. Питается пульт дистанционного управления с помощью двух мезинчиковых батареек типа R3(AAA).

Болванка под пульт Changer Sat USB

Changer Sat

Даний пульт підходить до будь-якого супутникового, цифрового, ефірного тюнера (приймача, ресивера) і є повноцінною заміною оригінального пульта дистанційного керування з повним списком апаратури.

У болванку Changer Sat можна запрограмувати керування одним пристроєм – це може бути звичайний тюнер або медіа комбайн на LINUX. Софт для програмування можна знайти на вкладці документація в картці товару.

Пульт дистанційного керування Changer Sat має добре продуманий універсальний дизайн, в ньому дизайнери передбачили 108 (54 + 54 (SHIFT)) кнопок які можна запрограмувати для управління вашим телевізійним пристроєм.

Ченжер Сат виготовлений з якісного пластику та мікросхем. Живиться пульт дистанційного керування за допомогою двох мезинчикових батарейок типу R3(AAA).

Болванка под пульт Changer TV USB

Changer TV

Даний пульт підходить до будь-якого телевізора та є повноцінною заміною оригінального пульта дистанційного керування з повним списком телевізорів Ви можете ознайомитись у нас на сайті epult.com.ua у розділі виготовлення дублікатів.

У болванку Changer TV можна запрограмувати керування одним телевізором. Софт для програмування можна знайти на вкладці документація в картці товару.

Пульт дистанційного керування Changer TV має також як і попередні пульти добре продуманий універсальний дизайн, в ньому дизайнери передбачили 108 (54 + 54 (SHIFT)) кнопок які можна запрограмувати як для управління старими телевізорами так і надновими LCD, TFT і плазмовими телевізорами. також не важко використовувати телетекст або мультимедійний вміст.

Болванка под пульт Changer DVD USB

Changer DVD

Даний пульт підходить до будь-якого DVD, HDD програвача та є повноцінною заміною оригінального пульта дистанційного керування з повним списком DVD, HDD програвачів Ви можете ознайомитись у нас на сайті epult.com.ua у розділі виготовлення дублікатів.

У болванку Changer DVD можна запрограмувати керування одним DVD-пристроєм для читання дисків або медіабокс. Софт для програмування можна знайти на вкладці документація в картці товару.

Пульт ДК Changer DVD має також як і попередні пульти добре продуманий універсальний дизайн, в ньому дизайнери передбачили 108 (54 + 54 (SHIFT)) кнопок які можна запрограмувати як для управління звичайними DVD так і просунутих Blurey пристроями також не складе труднощів використання мультимедійного вмісту в тому числі перегляд 3D відео.

Пульт Ченджер ДВД виготовлений з якісного пластику та мікросхем. Живиться пульт дистанційного керування за допомогою двох мезинчикових батарейок типу R3(AAA).

Для оптових клієнтів а також продавців та майстрів техніки діють оптові ціни та знижки, щоб дізнатися подробиці менеджеру

Вхід USB в нижній частині пульта Changher служить для програмування пульта ДУ, в жодному разі не спробуйте заряджати його за допомогою USB зарядних пристроїв.